Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Warzywa i Owoce 139 gier

Papryka trzyma kciuki

Ocena gry

Ta papryka jest jeszcze bardzo młoda. Właśnie dzisiaj ma się okazać czy papryka zdobyła w szkole najwyższą ocenę. Za chwilę będzie ogłoszenie wyników dlatego warzywo to mocno zaciska kciuki. Wybierz jakiś kolor i pokoloruj cały obrazek wraz z tłem.

Zagraj...


Kolba kukurydzy

Ocena gry

Pokoloruj kolbę kukurydzy, która właśnie została ścięta przez ogrodnika. Nasionka kukurydzy mają żółty kolor,a liście zielony. To od Ciebie zależy jaki odcień tych kolorów dobierzesz. Sprawdź wszystkie możliwe kombinacje.

Zagraj...


Warzywne miny

Ocena gry

Zaobserwuj, że na obrazku, który został przygotowany dla Ciebie do pomalowania zostały narysowane różne warzywa z odmiennymi minami. Każde z nich ma inny wyraz twarzy. Jedno warzywo jest uśmiechnięte, inne złe a jeszcze inne smutne. Pokoloruj obrazek!

Zagraj...


Dwa kabaczki

Ocena gry

Kabaczki są odmianą dyni zwyczajnej. Są to bardzo zdrowe i pyszne warzywa. Dużo warzą i mają bardzo twardą skórę, ale dobrze przyrządzone smakują wyśmienicie. Pokoloruj obrazek przedstawiający dwa kabaczki, które znajdują się na łące podczas zachodu słońca. Powodzenia!

Zagraj...Głodna papryka

Ocena gry

Myśleliście, że tylko my możemy jeść warzywa? Nic bardziej mylnego. Warzywa także potrzebują jeść. Na tym obrazku została przedstawiona papryka z widelcem w jednej a nożem w drugiej ręce. Jest ona bardzo głodna i na pewno zaraz coś przekąsi. W grze używaj myszki.

Zagraj...


Jesienne warzywa

Ocena gry

Zobacz ile spośród narysowanych warzy znasz. Wszystkie z nich zbierane są podczas jesiennych zbiorów. Na obrazku przedstawiono zarówno: pomidora, paprykę, marchew, groszek zielony, cebulę oraz buraka. Pomaluj obrazek po swojemu i zobacz co z tego wyjdzie.

Zagraj...


Głowa kalafiora

Ocena gry

Pokoloruj kalafior używając w tym celu zielonego i jasno żółtego koloru. Żółty kolor należy użyć w środkowej części kalafiora, natomiast zielony do pokolorowania liści, które go otaczają. Nie zapomnij pomalować tła, na którym zostało umieszczone to warzywo.

Zagraj...


Kolorowa papryka

Ocena gry

Każdy wie, że papryka występuje w trzech podstawowych kolorach: czerwonym, pomarańczowym, żółtym i zielonym. A co gdyby zestawić te kolory ze sobą, tak aby zrobić wielokolorową paprykę? Spróbuj co wyjdzie z takiego kolorowego połączenia.

Zagraj...


Groszek na gałęzi

Ocena gry

Tym razem do pokolorowania mamy nic innego jak groszek.Czy wiesz, że należy on do roślin bobowatych? Z tej gry dowiesz się jak rośnie groszek, w czym jest ukryty i jak wygląda kiedy nie jest umieszczony w puszce.

Zagraj...


Smutna cebula

Ocena gry

Każdy wie, że kiedy kroi się cebulę to w tedy się płacze. Z tego powodu bohater naszej kolorowanki- cebula jest bardzo smutny ponieważ każdy boi się do niego podejść. Może kiedy pomalujesz cebulę na innych kolor przestanie piec w oczy i znajdzie przyjaciela.

Zagraj...


Śmierdzący czosnek

Ocena gry

Czosnek to warzywo, które rośnie w ziemi tak jak cebula. Jest on bardzo zdrowy i przydatny kiedy jesteśmy chorzy. Pomaga on nam bowiem zwalczyć przeziębienie. W tym celu trzeba go zjeść. Niestety potem brzydko pachnie z ust. Pokoloruj obrazek przedstawiający czosnek.

Zagraj...


Popularne gry

 • Warzywa i Owoce
 • Obrazek z muchomorkiem

  Obrazek z muchomorkiem

  Oglądana: 11574 ocena: 10.00

 • Owoce do kolorowania

  Owoce do kolorowania

  Oglądana: 11078 ocena: 0.00

 • Malowanka z grzybkiem

  Malowanka z grzybkiem

  Oglądana: 9618 ocena: 0.00

 • Kolorowanka grzyby

  Kolorowanka grzyby

  Oglądana: 7248 ocena: 0.00

 • Owoce

  Owoce

  Oglądana: 4503 ocena: 0.00

 • Rajskie owoce

  Rajskie owoce

  Oglądana: 3185 ocena: 0.00

Reklama

cookie