Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Warzywa i Owoce 139 gier

Truskawka żartowniś

Ocena gry

Ta gruszka to żartowniś, grubasek. Uwielbia wszystkich nabierać oraz opowiadać dowcipy. Wszystkie owoce uwielbiają tą truskawkę. Dzisiaj to Ty się z nią możesz spotkać. Pokoloruj ją jakimiś ładnymi kolorami. Może będzie czerwona, różowa a może jeszcze zielona? Powodzenia!

Zagraj...


Gruszka piosenkarz

Ocena gry

Ta gruszka jest piosenkarzem, jednak chce ona zostać anonimowa dlatego nosi na twarzy chustę. Ma ona bardzo ładny głos i wygląd. Teraz naszym zadaniem będzie pomalowanie gruszki. Nasz obrazek można zapisać na komputerze klikając na rysunek dyskietki, lub wydrukować klikając na symbol drukarki.

Zagraj...


Gruszka żarłok

Ocena gry

Ta gruszka to prawdziwy żarłok. Mogłaby cały czas jeść i jeść. Zawsze kiedy ta gruszka się oblizuje ma ochotę na jakiś pyszny smakołyk. Jednak nim ona coś pysznego przekąsi, my możemy ją pokolorować używając w tym celu dostępnych farbek.

Zagraj...


Gruszka i wiśnie

Ocena gry

Zobacz co dzisiaj przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. Mamy tu kolorowankę, która przedstawia dwa rodzaje jesiennych owoców. Mamy do wyboru wiśnię i gruszkę, które leżą na jednym stole. Możemy pokolorować oba te owoce, tak aby wyglądały jak prawdziwe.

Zagraj...Gruszka z noskiem

Ocena gry

Ta gruszka jest bardzo zabawna. Ma okrągłe oczy i bardzo śmieszny nosek na czubku. Wygląda jak nos, który noszą klauny. Dzięki niemu ta gruszka może czuć wszystkie zapachy, które wokół niej się unoszą. Na pewno ucieszy się gdy ją pokolorujemy używając do tego jak największej ilości kolorów.

Zagraj...


Obrażony Pan Gruszka

Ocena gry

Pan Gruszka dosłownie o wszystko się obraża. Tym razem zrobił to ponieważ ktoś powiedział mu, że w wakacje nie powinno się chodzić w rękawiczkach i kozakach. Jednak nie był to żaden powód do obrażania. Pomaluj Pana Gruszkę oraz tło na jakim się znajduje. Nie zapomnij pomalować jego stroju.

Zagraj...


Gruszka wystawia język

Ocena gry

Ta gruszka jeszcze nie dojrzała dlatego wcale nie zwraca uwagi na poważne sprawy. Bawi się i śmieje całymi dniami. Teraz pokazuj nam swój język. Ta gruszka jest prawdziwym zaczepnikiem. Pokolorujmy ją farbkami znajdującymi się po prawej stronie ekranu.

Zagraj...


Zielona gruszka

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem będzie pokolorowanie zielonej, niedojrzałej gruszki. Jeśli lubisz ten owoc ta gra będzie na pewno dla Ciebie idealna. Nie zapomnij pokolorować ogonka oraz listków gruszki. Wybierz swoje ulubione odcienie kolorów. W grze posługujemy się myszką.

Zagraj...


Trzy tulipany

Ocena gry

Przyszła wiosna, a w ogrodzie rozkwitły różne kwiaty. Jednymi z pierwszych jakie się pojawiły były tulipany. Jest ich trzy. Dobierz do nich jakieś super kolory i zdecyduj jak będzie wyglądał ten ogródek. Może uda Ci się stworzyć prawdziwe ogrodowe arcydzieło.

Zagraj...


Obrazek z muchomorkiem

Ocena gry

Fajny domek w grzybku mamy dla Was do pomalowania. Obok niego widzimy robaczka który właśnie ten domek zamieszkuje. Pokoloruj cały obrazek lub jeżeli wolisz kliknij na ikonę drukowania aby pomalować go kredkami.

Zagraj...


Malowanka z grzybkiem

Ocena gry

Czeka na Was grzybek w który zamieszkał robaczek. Razem bardzo fajnie i ciekawie komponuje się ta malowanka. Nadaj jej kolorów i zobacz jak będzie wyglądać jeżeli ją pomalujesz.

Zagraj...


Popularne gry

 • Warzywa i Owoce
 • Obrazek z muchomorkiem

  Obrazek z muchomorkiem

  Oglądana: 11575 ocena: 10.00

 • Owoce do kolorowania

  Owoce do kolorowania

  Oglądana: 11079 ocena: 0.00

 • Malowanka z grzybkiem

  Malowanka z grzybkiem

  Oglądana: 9618 ocena: 0.00

 • Kolorowanka grzyby

  Kolorowanka grzyby

  Oglądana: 7249 ocena: 0.00

 • Owoce

  Owoce

  Oglądana: 4504 ocena: 0.00

 • Rajskie owoce

  Rajskie owoce

  Oglądana: 3186 ocena: 0.00

Reklama

cookie