Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Warzywa i Owoce 139 gier

Soczysta cytryna

Ocena gry

W tej grze mamy do pokolorowania bardzo soczystą cytrynę. Ma ona w sobie tyle soku, że kiedy została rozkrojona na pół sok od razu się z niej wylał. Do pokolorowania mamy dwie połówki cytryny, kropelki soku oraz kałużę jaka z niego powstała. Do gry używamy myszki.

Zagraj...


Kwaśna cytryna

Ocena gry

Cytryny to żółte owoce, które są soczyste i bardzo kwaśne. Zawierają w sobie dużo witaminy C, która wzmacnia odporność. Celem gry jest pokolorowanie owocu i tła na którym się znajduje. Miłej zabawy!

Zagraj...


Dwie wiśnie i liście

Ocena gry

W tej kolorowance będzie czekało Cię dużo pracy, ponieważ jest ona bardzo dokładna i ma wiele pojedynczych elementów do pokolorowania. Najwięcej pracy będzie wymagało pokolorowanie liści w których jest wiele blaszek je przedzielających.Wykonaj to zadanie najszybciej jak potrafisz.

Zagraj...


Wiśniowy raj

Ocena gry

Chyba większość osób lubi wiśnie. Można z nich przygotować pyszny kompot, dżem, marmoladę, ciasto lub zjeść samą, prosto z drzewa. Wiśnie to bardzo smaczne owoce. Dzisiaj trafiliśmy do wiśniowego raju, gdzie będziemy mogli pokolorować najpiękniejszą wiśnię na świecie.

Zagraj...Wiśnie olbrzymy

Ocena gry

Te wiśnie to olbrzymy. Rosły tak długo, że teraz są większe od człowieka. Jedną z nich mogłoby się najeść sto osób. W takim razie musimy je ładnie pokolorować, żeby wyglądały apetycznie i ktoś się na nie skusił.

Zagraj...


Wiśniowe kolczyki

Ocena gry

Kiedy na jednej gałązce urosną dwie wiśnie, można się nimi pobawić i zawiesić na ucho udając, że są to kolczyki. To ładna dekoracja, która na pewno sprawdzi się podczas zabawy w ogrodzie. Pokolorujmy te fajne owoce.

Zagraj...


Dojrzałe wiśnie

Ocena gry

Te wiśnie mają w sobie mnóstwo soku i ciężką pestkę, dlatego już ledwie wiszą na gałęzi. Jeszcze trochę i spadną albo zje je jakiś ptak. Pokolorujmy je więc, tak aby wyglądały na dojrzałe a może ktoś je zerwie.

Zagraj...


Pan i Pani Wiśnia

Ocena gry

Ta zakochana para to wisienki, które urosły na jednym drzewie i teraz postanowiły, że zostaną ze sobą na całe życie. Pani Wiśnia jest prosta do rozpoznania ponieważ ma piękne długie i zakręcone rzęsy. Pokolorujmy obrazek dostępnymi farbkami. Miłej zabawy!

Zagraj...


Trzy wiśnie

Ocena gry

Zobacz jak pięknie wyglądają dojrzałe wiśnie. Na tym obrazku narysowane są trzy wiśnie, które urosły na jednej gałązce. Naszym zadaniem będzie pokolorowanie ich najładniejszymi kolorami. Pamiętajmy, żeby pomalować tło i liście.

Zagraj...


Jesienne zbiory

Ocena gry

Nadeszła jesień a wraz z nią czas kiedy wszyscy robią zapasy na zimę. Ten ogrodnik zebrał już marchew i wszystkie jabłka, które rosły u niego w sadzie. Teraz kilka sobie zostawił w domu abyś mógł je pokolorować swoimi ulubionymi kolorami.

Zagraj...


Tańcząca marchewka

Ocena gry

Pan Marchewka uwielbia tańczyć i dlatego kiedy tylko usłyszał, że u niego w mieście odbędzie się konkurs na najlepszego tancerza, od razu się na niego zgłosił. Teraz jest bardzo szczęśliwy, ponieważ zdobył w nim drugie miejsce, a to bardzo duże wyróżnienie.

Zagraj...


Popularne gry

 • Warzywa i Owoce
 • Obrazek z muchomorkiem

  Obrazek z muchomorkiem

  Oglądana: 11574 ocena: 10.00

 • Owoce do kolorowania

  Owoce do kolorowania

  Oglądana: 11078 ocena: 0.00

 • Malowanka z grzybkiem

  Malowanka z grzybkiem

  Oglądana: 9618 ocena: 0.00

 • Kolorowanka grzyby

  Kolorowanka grzyby

  Oglądana: 7248 ocena: 0.00

 • Owoce

  Owoce

  Oglądana: 4503 ocena: 0.00

 • Rajskie owoce

  Rajskie owoce

  Oglądana: 3185 ocena: 0.00

Reklama

cookie