Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Warzywa i Owoce 139 gier

Policzki muchomorka

Ocena gry

Zobacz jaki ten muchomorek jest ładny. Ma on na kapeluszu śliczne kropeczki. Na nóżce ma oczy, nos i piękne różowe policzki. Wybierz idealny według Ciebie odcień koloru i wypełnij nim puste, białe pola z których składa się obrazek.

Zagraj...


Cztery grzybki

Ocena gry

Na obrazku, który należy pokolorować zostały narysowane cztery różne grzybki. Część z nich jest jadalna, kolejna trująca. Znajdziesz tu podgrzybka, kanię, muchomora sromotnikowego oraz kurkę. Wybierz ładne kolory i wypełnij białe pola.

Zagraj...


Rodzina grzybków

Ocena gry

Poznajcie rodzinę grzybków. Rzadko się zdarza, że uda nam się znaleźć kilka grzybków tak blisko siebie. Na obrazku przedstawiony jest tata grzybek, mama grzybek i synek grzybek. Wybierz dowolny kolor i je pomaluj.

Zagraj...


Uśmiechnięty muchomorek

Ocena gry

Ten muchomorek uwielbia się śmiać. Dzisiaj przeżył wspaniałą przygodę w lesie gdzie bawił się ze swoimi kolegami w chowanego. W lesie jest na prawdę mnóstwo miejsc w których można się schować. Pokoloruj muchomorka swoimi ulubionymi kolorami.

Zagraj...Czerwony muchomor

Ocena gry

Każdy wie, że nie wolno zbierać trujących grzybków, ponieważ gdy się je tylko zje, może się to skończyć ciężkim zatruciem a nawet pozbawieniem życia. W tej kolorowance mamy do pokolorowania czerwonego muchomora z białymi kropkami. Nie zapomnij pokolorować tła na którym znajduje się grzybek.

Zagraj...


Brązowy podgrzybek

Ocena gry

Nadeszła jesień dlatego warto wybrać się do lasu na grzybobranie. Są grzyby jadalne i trujące. Najlepiej byłoby znaleźć bardzo dużo podgrzybków, które smakują smacznie w sosie czy smażone. Pokoloruj podgrzybka na brązowo, nóżkę na którym stoi na biało a tło na zielono. Powodzenia!

Zagraj...


Środek cytryny

Ocena gry

W tej kolorowance możesz zobaczyć jak wygląda środek cytryny. To pyszny i delikatny miąższ, który jest bardzo kwaśny. Ponad to w środku znajdują się pestki. Dookoła miąższu występuje twarda żółta skórka cytryny. Pokoloruj ten cytrynowy obrazek.

Zagraj...


Latająca cytryna

Ocena gry

Cytryny zazwyczaj spadają z gałęzi lub po prostu są zrywane. Ta cytryna jednak jest wyjątkowa i zamiast spadać postanowiła nauczyć się latać. Skrzydła zrobiła sobie z kilku liści. Zobacz czy uda Ci się pokolorować obrazek. Powodzenia!

Zagraj...


Trzy cytryny

Ocena gry

Zobacz czy uda Ci się pokolorować obrazek przedstawiający trzy duże i dojrzałe cytryny. Rosną one jeszcze na gałązce i otaczają je piękne zielone i duże liście. Wybierz piękne kolory i pomaluj cały obrazek.

Zagraj...


Przepołowiona cytryna

Ocena gry

Cytryna to owoc z drzewa cytrusowego. Niegdyś cytryna rosła tylko w Chinach jednak teraz nie jest tam ani sadzona ani uprawiana. Obecnie rośnie ona tylko w ciepłych krajach, gdzie występuje wysoka temperatura. Naszym zadaniem jest pokolorowanie tej cytryny.

Zagraj...


Pokrojona cytryna

Ocena gry

Ta cytryna została pokrojona przez kelnera, który wykorzysta ją potem do zrobienia pysznych drinków. Ma ona określony kształt i wielkość. Część z cytryn jeszcze nie została pokrojona. Dokończ ten obrazek kolorując go dostępnymi kolorami.

Zagraj...


Popularne gry

 • Warzywa i Owoce
 • Obrazek z muchomorkiem

  Obrazek z muchomorkiem

  Oglądana: 11574 ocena: 10.00

 • Owoce do kolorowania

  Owoce do kolorowania

  Oglądana: 11078 ocena: 0.00

 • Malowanka z grzybkiem

  Malowanka z grzybkiem

  Oglądana: 9618 ocena: 0.00

 • Kolorowanka grzyby

  Kolorowanka grzyby

  Oglądana: 7248 ocena: 0.00

 • Owoce

  Owoce

  Oglądana: 4503 ocena: 0.00

 • Rajskie owoce

  Rajskie owoce

  Oglądana: 3186 ocena: 0.00

Reklama

cookie