Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Warzywa i Owoce 139 gier

Zbiory marchwi

Ocena gry

Kiedy nadchodzi jesień wszyscy rolnicy zbierają dojrzałą marchew, którą najpierw trzeba wykopać a następnie posegregować i włożyć do wielkich koszów, które później całą zimę będą składowane w suchych i zimnych piwnicach. Pokoloruj obrazek z najbardziej dorodnymi marchewkami z jednego z pól.

Zagraj...


Zdrowa marchewka

Ocena gry

Marchewka zawiera w sobie mnóstwo witamin, dlatego wszyscy powinni ją jeść. Marchewka z tej gry jest bardzo szczęśliwa kiedy dzieci ją zjadają. Naszym zadaniem będzie pokolorowanie marchewki, używając w tym celu pomarańczowego i zielonego koloru. Powodzenia!

Zagraj...


Jabłko numer jeden

Ocena gry

To jabłko jest wyjątkowo ładne, dlatego zgłosiło się do konkursu, w którym wybiera się najładniejszy owoc. Zdobyło ono pierwsze miejsce w tym konkursie i dlatego zostało wynagrodzone złotym medalem. To duże wyróżnienie dla jabłka. W grze posługujemy się myszką.

Zagraj...


Małe jabłuszko

Ocena gry

Zobacz jakie piękne jabłuszko odwiedziło nas w tej kolorowance. Jest jeszcze bardzo małe, dlatego można powiedzieć, że jest to jabłuszko dzidziuś. Naszym zadaniem jest pokolorowanie tego obrazka farbkami znajdującymi się po prawej stronie ekranu.

Zagraj...Jabłka na drzewie

Ocena gry

Każdy wie, że jabłka rosną na drzewie. W tej grze mamy do wykonania ciekawe zadanie. Musimy pokolorować jabłoń wraz z owocami, które się na niej znajdują, a jest ich trzy. Należy pamiętać także o pomalowaniu tła obrazka.

Zagraj...


Jabłko i robak

Ocena gry

O nie! Jabłko zostało zaatakowane przez robaka, który na pewno je zje. Niestety jedyną rzeczą jaką możemy zrobić jest pokolorowanie tego obrazka. Robaki bardzo lubią zjadać jabłka, ponieważ są zdrowe i zawierają wiele witamin. Do pokolorowania obrazka użyj swoich ulubionych kredek.

Zagraj...


Jabłko z zębami

Ocena gry

To jabłko jest na prawdę zadowolone. Właśnie okazało się, że wygrało konkurs piękności, a nagrodą za to będzie udział w reklamie pasty do zębów. Jabłko ma bardzo ładne, białe zęby dlatego świetnie będzie nadawało się do tego zadania.

Zagraj...


Dekoracja z jabłek

Ocena gry

Jabłka to bardzo smaczne owoce. Mogą one być zielone, czerwone a nawet fioletowe. Mają więc różne kolory, które pięknie mogą zdobić dom. Gospodyni z jednego mieszkania właśnie postanowiła ich użyć w tym celu, dlatego kupiła kilka rodzajów jabłek. Pomaluj je różnymi kolorami.

Zagraj...


Uśmiechnięte jabłuszko

Ocena gry

Jabłko z robakiem też znajdziemy w kolorowankach i gruszka również czeka. Jabłuszko rosło od wiosny na drzewie, a teraz nadeszła jesień i kiedy dojrzało sadownik je zerwał. Jabłuszko jest bardzo szczęśliwe, że tak się stało. Teraz my możemy je pokolorować używając w tym celu swojego ulubionego koloru. Kiedy już to zrobimy możemy wydrukować swój obrazek.

Zagraj...


Pomidory na gałązce

Ocena gry

Te pomidory jeszcze nie dojrzały, dlatego na razie na pewno nie będą zrywane. Naszym zadaniem będzie pokolorowanie tych warzyw odpowiednimi kolorami. Musimy pamiętać, że każdy pomidor wygląda trochę inaczej dlatego możemy wybierać różne odcienie kolorów.

Zagraj...


Zgniłe pomidory

Ocena gry

Te pomidory miały zostać przeznaczone na sprzedaż, jednak nikt ich nie kupił i zgniły. Teraz są pomarszczone i brązowe. Trzeba będzie więc je wyrzucić i zerwać nowe warzywa. Pokoloruj obrazek przedstawiający zepsute warzywa.

Zagraj...


Popularne gry

 • Warzywa i Owoce
 • Obrazek z muchomorkiem

  Obrazek z muchomorkiem

  Oglądana: 11575 ocena: 10.00

 • Owoce do kolorowania

  Owoce do kolorowania

  Oglądana: 11079 ocena: 0.00

 • Malowanka z grzybkiem

  Malowanka z grzybkiem

  Oglądana: 9618 ocena: 0.00

 • Kolorowanka grzyby

  Kolorowanka grzyby

  Oglądana: 7248 ocena: 0.00

 • Owoce

  Owoce

  Oglądana: 4503 ocena: 0.00

 • Rajskie owoce

  Rajskie owoce

  Oglądana: 3186 ocena: 0.00

Reklama

cookie