Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Warzywa i Owoce 139 gier

Dwa pomidory

Ocena gry

Te dwa pomidory to bardzo ciekawe warzywa. Rosną one w ziemi, przez parę miesięcy, potem łodyga pokrywa się liśćmi i kwiatami, które kiedy zostaną zapylone przez pszczoły przekształcają się w dorodne pomidory, które rosną a następnie dojrzewają. Pokoloruj te warzywa.

Zagraj...


Pomidor i liść

Ocena gry

Ten pomidor został zerwany razem z liściem. Nie wiadomo czy już dojrzał, dlatego o tym musisz zdecydować sam. Jeśli pokolorujesz go na zielono będzie nie dojrzały, jeśli na pomarańczowo wówczas będzie tylko trochę dojrzały a jeśli wybierzesz czerwony kolor pomidor dojrzeje. Pomaluj także liście i tło.

Zagraj...


Dojrzały pomidor

Ocena gry

Ten pomidor został zasadzony na wiosnę, a teraz gdy nadeszła jesień można było go już zerwać. Ma on soczysto czerwony kolor. Na pewno jest bardzo pyszny. Wystarczy, że weźmiemy do ręki kolory i pomalujemy obrazek przedstawiający to warzywo.

Zagraj...


Uśmiechnięty pomidor

Ocena gry

Ten pomidor jest zawsze uśmiechnięty. Ma okrągłe oczy i okrągłą czerwoną buzię. Pokolorujmy go używając do tego farbek i wirtualnego pędzla. Zdecyduj jakie tło zrobić koło tego uśmiechniętego warzywka. Jeśli chcesz wydrukuj swój obrazek i pochwal się nim znajomym.

Zagraj...Pomidor w spódnicy

Ocena gry

Pani Pomidor uwielbia się stroić, dlatego możemy ją dzisiaj spotkać w jej ulubionej spódnicy i butach. Pani Pomidor właśnie się zastanawia w co będzie mogła się ubrać na jutrzejszą zabawę. Pokolorujmy jej strój a może właśnie jego wybierze na tą uroczystość. Użyjmy najładniejszych kolorów.

Zagraj...


Dwie truskawki

Ocena gry

Te truskawki są nie rozłączne dlatego nawet kiedy chodzi o ich pomalowanie, musimy pokolorować obydwie. Możliwe, że są to truskawki bliźniaki albo jakaś zakochana para. To od nas zależy jakie kolory wybierzemy. Jeśli pokolorujemy truskawki jednakowo będą bliźniakami, a jeśli nie to zakochaną parą. Miłej Zabawy!

Zagraj...


Niekształtna truskawka

Ocena gry

Ta truskawka została zgnieciona podczas zbiorów i teraz nie wygląda za dobrze. Na pewno nikt już jej nie zje, jednak dzięki temu możemy ją pokolorować na jakiś ciekawy kolor. Pamiętajmy o pokolorowaniu tła i kropelek rosy, które znajdują się na truskawce.

Zagraj...


Truskawka z szypułką

Ocena gry

Ta truskawka została zerwana dzisiaj rano z pola rolnika. To od Ciebie zależy czy będzie ona niedojrzała, wówczas będzie miała kolor zielony, trochę dojrzała- blado różowa, czy dojrzała -czerwona. Nie zapomnij pokolorować szypułki i tła, które ją otacza.

Zagraj...


Wesoła truskawka

Ocena gry

Zobaczcie co to znaczy być wesołym. Ta truskawka nie potrafi przestać się śmiać, dlatego wszyscy którzy znajdą się w jej pobliżu także są weseli. Teraz jeszcze tylko przydałoby się ją troszkę pomalować, żeby mogła zachwycić nie tylko swoim dobrym humorem ale i także wyglądem.

Zagraj...


Trzy truskawki

Ocena gry

Te trzy truskawki bardzo długo dojrzewały a teraz są najładniejsze z całych zbiorów. Na pewno są słodkie i dojrzałe. Dodatkowo całe pokryte są białymi serduszkami. To sprawia, że wyglądają naprawdę uroczo. Czas je pokolorować!

Zagraj...


Truskawka w trójkąty

Ocena gry

Większość truskawek posiada na sobie biało kremowe plamki. Jednak ta truskawka jest wyjątkowa i zamiast nich jest pokryta różnokolorowymi trójkątami. Ciekawe jak truskawka będzie wyglądała kiedy już ją pomalujesz wirtualnymi farbkami? Wykorzystaj do tego jak największą ilość kolorów.

Zagraj...


Popularne gry

 • Warzywa i Owoce
 • Obrazek z muchomorkiem

  Obrazek z muchomorkiem

  Oglądana: 11574 ocena: 10.00

 • Owoce do kolorowania

  Owoce do kolorowania

  Oglądana: 11078 ocena: 0.00

 • Malowanka z grzybkiem

  Malowanka z grzybkiem

  Oglądana: 9618 ocena: 0.00

 • Kolorowanka grzyby

  Kolorowanka grzyby

  Oglądana: 7248 ocena: 0.00

 • Owoce

  Owoce

  Oglądana: 4503 ocena: 0.00

 • Rajskie owoce

  Rajskie owoce

  Oglądana: 3185 ocena: 0.00

Reklama

cookie