Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Warzywa i Owoce 139 gier

Super czosnek

Ocena gry

Ten czosnek jest super bohaterem wśród swoich czosnkowych przyjaciół. Jest on aktorem i występuje w najlepszych warzywnych filmach i reklamach zup i sosów. Ciekawe jak potoczy się kariera tego czosnku, kiedy go pokolorujesz swoimi ulubionymi kolorami.

Zagraj...


Bananowa opowieść

Ocena gry

Ten banan uwielbia poznawać nowych ludzi. Jest to bardzo ekscytujące zajęcie, kiedy można dowiadywać się nowych rzeczy na temat osoby z którą się poznaje. Tym razem nasz bohater poznał Ciebie i na przywitanie Ci macha ręką. Pokoloruj go najładniejszymi kolorami.

Zagraj...


Biegający banan

Ocena gry

Ten banan chce żyć zdrowo, dlatego codziennie rano, kiedy tylko pozwoli mu na to czas wybiera się na poranne bieganie. Wkłada w tedy swoją najlepszą skórkę i biegnie. Takie zachowanie na pewno pozwoli bananowi utrzymać dobrą kondycję przez długi czas.

Zagraj...


Trzy banany w butach

Ocena gry

Ta kolorowanka jest niesamowita. Autor narysował na niej trzy banany, które noszą buty. Jeden z bananów się przewrócił i teraz jest rozpłaszczony. Pokoloruj cały obrazek, nie zapominając o tle jakie otacza te owoce.

Zagraj...Banan i pomarańcza

Ocena gry

Najlepszym przyjacielem banana jest pomarańcza. Dzisiaj postanowili wybrać się razem na wspólne spotkanie. Pomarańcza gdy tylko zobaczył banan od razu objął go na przywitanie. Pokoloruj tych rozbawionych przyjaciół.

Zagraj...


Banan i koktajl

Ocena gry

Ten banan mieszka w ciepłych krajach. Dzisiaj jest dzień w którym nie musi pracować, dlatego postanowił wypocząć na leżaku w cieniu. Z tego powodu, że jest za gorąco przygotował sobie zimny koktajl i teraz go pije. Pokoloruj ten obrazek.

Zagraj...


Stół pełen owoców

Ocena gry

W tej grze mamy do pokolorowania stół pełen owoców. Znajduje się na nim: ananas, gruszka, wiśnie, winogrono, brzoskwinie i inne. Pokoloruj owoce takimi kolorami aby jak najbardziej przypominały prawdziwe owoce.

Zagraj...


Banan cwaniak

Ocena gry

Ten banan to niezły cwaniak. Uwielbia kiedy wszyscy go słuchają i kiedy wzbudza wśród nich podziw. Aby wyglądać jeszcze bardziej ekstra założył duże, ciemne okulary. Pomaluj obrazek używając w tym celu najlepszych kolorów dostępnych w grze.

Zagraj...


Muchomor i gąsienica

Ocena gry

Muchomor rośnie w lesie pod drzewem, a do niego zbliża się gąsienica, która chce go zjeść. Pokoloruj obrazek używając w tym celu wirtualnego pędzla i farbek. Wszystko co jest Ci w tym celu potrzebne znajduje się na boku ekranu.

Zagraj...


Długonose muchomory

Ocena gry

Wraz z jesienią zbliża się sezon nie tylko na szkołę ale i na grzybobranie. Każdy kto lubi świeże powietrze i dobrą zabawę powinien wybrać się do lasu i zbierać grzyby. Po tym jak się je zbierze, można je odpowiednio przygotować i zjeść. Pokoloruj obrazek przedstawiający grzybki.

Zagraj...


Trzy muchomory

Ocena gry

Zobacz ile grzybków jest na obrazku, który został dla Ciebie przygotowany. Jest tam jeden wielki muchomor, jeden średni muchomorek i malutki muchomorek któremu widać tylko kapelusz. Jeśli chcesz wydrukuj sobie obrazek i pokoloruj go prawdziwymi kredkami.

Zagraj...


Popularne gry

 • Warzywa i Owoce
 • Obrazek z muchomorkiem

  Obrazek z muchomorkiem

  Oglądana: 11574 ocena: 10.00

 • Owoce do kolorowania

  Owoce do kolorowania

  Oglądana: 11078 ocena: 0.00

 • Malowanka z grzybkiem

  Malowanka z grzybkiem

  Oglądana: 9618 ocena: 0.00

 • Kolorowanka grzyby

  Kolorowanka grzyby

  Oglądana: 7248 ocena: 0.00

 • Owoce

  Owoce

  Oglądana: 4503 ocena: 0.00

 • Rajskie owoce

  Rajskie owoce

  Oglądana: 3185 ocena: 0.00

Reklama

cookie